Kultuur ja seiklused

2-päevane meeskonnaüritus "Kultuur ja seiklused"

Aktiivne ja kultuurne meeskonnaüritus Valgerannas koos ööbimisega.

al 149€/inimene

Paketi lühikirjeldus


Tegevuste tutvustus

Seiklusrajad

11:00-13:00Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada.  Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada, kus on kokku üle 100 rajaelemendi.  Radade raskusastmed on lihtsast keeruliseni ja sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Igaüks saab endale valida sobiva kõrguse ning raskusega raja. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe 12m kõrguselt.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit.

Lõunasöök WBG restoranis

13:30-14:30Pärast seiklusradadel ronimist ootab osalejaid maitsev lõunasöök White Beach Golfis. Toitlustus on võimalik tellida a la carte menüüst või grupimenüüst. Restoran mahutab 80 inimest siseruumidesse ja 90 inimest suurepärase vaatega väliterrassile. 

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutatakse palju värskeid ja naturaalseid tooraineid. 

Grupimenüüga saab tutvuda siin.

Discgolfi koolitus

14:30-16:00. Pärast lõunasööki ootab osalejaid discgolfi koolitus. Valgerannas asub 18-korviline discgolfirada, kus discgolfiga tutvust teha.

Koolitusel räägime lähemalt discgolfi mängupõhimõtetest, varustusest, etiketist ja visketehnikatest. 

Koolituse lõpus viiakse osalejate vahel läbi lõbus minivõistlus. Pärast koolitust on võimalik õpitut omal käel proovida.

Koolituseks vajamineva discgolfivarustuse saab seikluspargist.

Majutus

16:00-18:00 check-in. Pärast sportlikku päeva majutuvad osalejad looduskauni asukohaga Valgeranna puhkekeskuses. Puhkekeskusese 2-ja 4-kohalised suvemajad mahutavad kuni 100 inimest. 

Kämpingutes on olemas ööbimiseks kõik vajalik (tekid, padjad, linad). Rand, palliplats, laste mänguväljak ja rannabaar on 200 m raadiuses.

Majutus on männimetsa keskel ja rand on vaid 100 meetri kaugusel. 

Valgeranna Veinitalli tuur ja degustatsioon

18:00-18:30. Õhtupoolik algab kogunemisega Valgeranna Veinitallis, mis asub majutusest 5 km kaugusel. Veinitallis tutvustatakse oma maja käsitööveini tootmist, ajalugu ja tehakse lühike jalutuskäik mõisakompleksi radadel.

Vana hobusetall on osa muinsuskaitse all olevast Audru mõisa kompleksist. Nüüd on hoones sümbioos pereettevõttena tegutsevast veinitootmisest ja suvisest pitsarestost.

Pärast tuuri toimub degustatsioon, mille käigus maitstakse 3 erinevat veini Mamm&Frukt veinimaja valikust. Kõrvale serveeritakse kerge valik suupisteid. 

Pitsa töötuba

18:30-21:00. Pärast tuuri on aeg pitsa töötoaks Veinitalli terrassil. Igaüks saab pitsa tegemises kätt proovida ja lisada maitseid just oma meele järgi. Küpsetatakse õhulised ja samas krõmpsud pitsad, mida pärast seltskonnaga jagada. Valgeranna Veinitalli pitsameister õpetab kuidas taignapallike eriti õhukeseks voolida ning soovi korral annab kaasa mõned õpetusedki koduseks taignateoks. Töötoa juurde on võimalik lisada ka veinidegustatsioon või meelelahutuslik veiniviktoriin.

Ei leidnud sobivaid tegevusi? Tutvu ka teiste pakettidega