Sume suveõhtu

1-päevane meeskonnaüritus

Õhtune tiimiüritus Valgeranna Seikluspargis ja Veinitallis.

al 55€/inimene

Paketi lühikirjeldus


Tegevuste tutvustus

Valgeranna Veinitalli tuur

18.00-18:30. Õhtupoolik algab kogunemisega Valgeranna Veinitallis, mis asub seikluspargist 2,5 km kaugusel. Veinitallis tutvustatakse oma maja käsitööveini tootmist, ajalugu ja tehakse lühike jalutuskäik mõisakompleksi radadel. 

Vana hobusetall on osa muinsuskaitse all olevast Audru mõisa kompleksist. Nüüd on hoones sümbioos pereettevõttena tegutsevast veinitootmisest ja suvisest pitsarestost.

Tuurile on võimalik lisada ka veinidegustatsioon. 

Pitsa töötuba

18:30-20:30. Pärast tuuri on aeg pitsa töötoaks Veinitalli terrassil. Igaüks saab pitsa tegemises kätt proovida ja lisada maitseid just oma meele järgi. Küpsetatakse õhulised ja samas krõmpsud pitsad, mida pärast seltskonnaga jagada.

Valgeranna Veinitalli pitsameister õpetab kuidas taignapallike eriti õhukeseks voolida ning soovi korral annab kaasa mõned õpetusedki koduseks taignateoks.

Õhtuhämaruses seiklusrajale

21:00-23:30Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada.  Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada, kus on kokku üle 100 rajaelemendi.  Radade raskusastmed on lihtsast keeruliseni ja sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Igaüks saab endale valida sobiva kõrguse ning raskusega raja. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe 12m kõrguselt.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit

Õhtuhämaras seikluspargi läbimine on eriline kogemus, sest valgustuseks on vaid pealambid ja üksikud tõrvikud.  

Ei leidnud sobivaid tegevusi? Tutvu ka teiste pakettidega