Õhk, maa ja vesi

2-päevane meeskonnaüritus "Õhk, maa ja vesi"

Aktiivne meeskonnaüritus Valgerannas koos ööbimisega

al 159€/inimene

Paketi lühikirjeldus


Tegevuste tutvustus

Seiklusrajad

11:00-13:00Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada.  Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada, kus on kokku üle 100 rajaelemendi.  Radade raskusastmed on lihtsast keeruliseni ja sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Igaüks saab endale valida sobiva kõrguse ning raskusega raja. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe 12m kõrguselt.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit.

Lõunasöök WBG restoranis

13:30-14:30Pärast seiklusradadel ronimist ootab osalejaid maitsev lõunasöök White Beach Golfis. Toitlustus on võimalik tellida a la carte menüüst või grupimenüüst. Restoran mahutab 80 inimest siseruumidesse ja 90 inimest suurepärase vaatega väliterrassile. 

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutatakse palju värskeid ja naturaalseid tooraineid. 

Grupimenüüga saab tutvuda siin.

SUP-lauasõit

14:30-17:00. Pärast lõunasööki ootab osalejaid Valgeranna liivarand ja SUP-lauga sõit.

Enne vette minekut viib instruktor läbi ohtuskoolituse, kus räägib täpsemalt, mida SUP-lauga sõites peab silmas pidama. Ohutuse tagamiseks on kõigile mõeldud ka päästevest.

Kes veetegevusest huvitatud ei ole, saab samal ajal mängida liivarannal võrkpalli või mängida discgolfi Valgeranna 18-korvilisel discgolfirajal. 

Majutus

17:00 check-in. Osalejad majutavad looduskauni asukohaga Villa Andropoffi puhkekeskuses. Puhkekeskuses on kokku 144 voodikohta.

Ööbida on võimalik omapärase arhitektuuriga peamaja apartement-tüüpi tubades või mändide vahel asetsevates ridaelamutes.

Majutus on männimetsa keskel ja rand on vaid 50 meetri kaugusel.

Õhtune programm

Aktiivne päev lõppeb Villa Andropoffis kauni päikeseloojangu ja merekohina saatel. Võimalik lisaks tellida õhtusöögibuffee.

Õhtuse meelelahutusprogrammina on võimalik korraldada nii kokteiliõhtuid kui ka täislahendusega tantsuõhtuid, pakkudes tiimile lõõgastust ja aja nautimiseks.

Ei leidnud sobivaid tegevusi?
 Tutvu ka teiste pakettidega