Seiklused ja Itaalia maitsed

1-päevane meeskonnaüritus "Seiklused ja itaalia maitsed"

Aktiivne ja sportlik meeskonnaüritus Valgeranna Seikluspargis ja Veinitallis.

al 89€/inimene

Paketi lühikirjeldus


Tegevuste tutvustus

Seiklusrajad

11:00-13:00. Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada.  Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada, kus on kokku üle 100 rajaelemendi.  Radade raskusastmed on lihtsast keeruliseni ja sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Igaüks saab endale valida sobiva kõrguse ning raskusega raja. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe 12m kõrguselt.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit

Lõunasöök WBG restoranis

13:30-14:30. Pärast seiklusradadel ronimist ootab osalejaid maitsev lõunasöök White Beach Golfis. Toitlustus on võimalik tellida a la carte menüüst või grupimenüüst. Restoran mahutab 80 inimest siseruumidesse ja 90 inimest suurepärase vaatega väliterrassile. 

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutatakse palju värskeid ja naturaalseid tooraineid. 

Grupimenüüga saab tutvuda siin

Discgolfi koolitus

14:30-16:30. Pärast lõunasööki ootab osalejaid discgolfi koolitus. Valgerannas asub 18-korviline discgolfirada, kus discgolfiga tutvust teha.

Koolitusel räägime lähemalt discgolfi mängupõhimõtetest, varustusest, etiketist ja visketehnikatest. 

Koolituse lõpus viiakse osalejate vahel läbi lõbus minivõistlus. Pärast koolitust on võimalik õpitut omal käel proovida.

Koolituseks vajamineva discgolfivarustuse saab seikluspargist.

Valgeranna Veinitalli tuur

17:00-17.30. Õhtupoolik algab kogunemisega Valgeranna Veinitallis, mis asub seikluspargist 2,5 km kaugusel. Veinitallis tutvustatakse oma maja käsitööveini tootmist, ajalugu ja tehakse lühike jalutuskäik mõisakompleksi radadel.

Vana hobusetall on osa muinsuskaitse all olevast Audru mõisa kompleksist. Nüüd on hoones sümbioos pereettevõttena tegutsevast veinitootmisest ja suvisest pitsarestost. pereettevõttest, veinitallist ning külastuskeskusest.

Pitsa töötuba

17:30-20:00. Pärast tuuri on aeg pitsa töötoaks Veinitalli terrassil. Igaüks saab pitsa tegemises kätt proovida ja lisada maitseid just oma meele järgi.

Küpsetatakse õhulised ja samas krõmpsud pitsad, mida pärast seltskonnaga jagada. Valgeranna Veinitalli pitsameister õpetab kuidas taignapallike eriti õhukeseks voolida ning soovi korral annab kaasa mõned õpetusedki koduseks taignateoks.

Töötoa juurde on võimalik lisada ka veinidegustatsioon või meelelahutuslik veiniviktoriin.

Ei leidnud sobivaid tegevusi?
Tutvu ka teiste pakettidega