Mida teha Valgerannas?

Discgolf

Valgeranna 18-korviline discgolfirada kulgeb männimetsas terviseraja läheduses. Raja pikkus on 1,7 km ning see algab Valgeranna Golfi ees olevas suurest parklast. Raja kasutus mänguhuvilistele on tasuta! Vajalikud kettad saab rentida Seikluspargist.

Valgeranna toitlustus

Maitseelamused White Beach Golfi restoranis

Restorani köök on stiililt euroopalik – kasutatakse võimalikult palju värskeid ja naturaalseid toorained ning menüüst leiab igaüks midagi oma maitsele. Suveperioodil on restoran avatud iga päev. Väliterrassilt avaneb kaunis vaade golfiväljakule ja päikeseloojangule. Lisainfot leiad siit.

Golf

Valgeranna Golfi harjutusväljak on avatud kõigile. Harjutuspallide (25 tk) hind on 2€ ning golfikepi rent 2€. Algteadmiste ja tehnika õppeks soovitame broneerida golfidemo. Lisainfo: http://www.wbg.ee/golfiope

Green cardi omanikud saavad läbida 18-korvilise raja.

Valgeranna Seikluspark Valgeranna Adventure park

Unikaalsed kogemused ja positiivsed emotsioonid veespordist!

Vali endale sobiv veespordiala ning meie toome selle Valgeranda. Aloha Surf on Valgeranna Seikluspargi ametlik koostööpartner. Aloha kodurand on küll Pärnus, kuid kõiki nende poolt pakutavaid tegevusi on võimalik läbi viia ka Valgerannas.

Valikus on SUP aerualaua sõit, ühesed kui ka kahesed kayakid, purjelaud ja täispuhutav purjelaud ning skimboard. Teenuste kohta leiad lisainfot siit.