Menüü

Oleme talvepuhkusel.

Kohtumiseni 1. mail!

56222855

Suvelaager

NB! Avatud on registeerimine lisalaagrisse, mis toimub 19.-20. august.

(Lisalaager toimub, kui osalejaid on vähemalt 15)

Seikluslik suvelaager lastele!

Ootame 8-14aastaseid lapsi kahepäevasesse laagrisse, mis toimub Pärnu kesklinnast 9 km kaugusel Valgerannas. Suvelaagri kuupäevad on  19.-20. juuni ja 22.-23. august.

Lastelaagris veedame terve päeva looduses, õpime põnevaid teadmisi, tutvume uute sõpradega, läheme seiklusrajale, mängime discgolfi ja loome toredaid mälestusi.

Suvelaagri tegevused

Lastelaager toimub kaks korda suve jooksul ning kahel päeval kell 10-17:30.

Esimesel päeval on plaanis seiklusraja tegevused, ronimisvarustuse, sõlmede ning köite tutvustamine. Päev algab kogunemise, tutvustusringi ja kerge hommikuspordiga, millele järgneb töötuba (varustus, köied, sõlmed, rajad jne). Hiljem saab kõike töötoas õpitut kasutada ronimiseks, sest minnakse puu otsa. Pärast aktiivseid tegevusi täidab iga laps ”päeviku”, kus tuuakse välja kõik juurdeõpitu ning tegevused, mis väga meeldisid.

Teine päev algab seiklusraja võistluse ja võistkondlik aardejahiga. Kui kõhud täis, tutvustatakse discgolfi mängureegleid ja tehnikaid. Kui teooria selge, minnakse discgolfi rajale. Suvelaager lõppeb autasustamiste ning kokkuvõtetega.

Suvelaagri hind ja registreerimisinfo

Kahepäevase suvelaagri osavõtutasu on 55€.

Osavõtutasu sisaldab:

  • seiklusraja pääset kahel päeval
  • osalemist aardejahis
  • discgolfi varustuse renti ning algõpet
  • sooja lõunasööki mõlemal päeval (praad + magustoit)
  • töötubades osalemist
  • auhindasid ja diplomeid
  • juhendmist kahe instruktori poolt

NB1! Laagri kohtade arv on piiratud.

NB2! Kuni 20. augustini sõidab Pärnu kesklinnast Valgeranda buss nr 25.Alates 21. augustist sõidab buss Pärnu kesklinnast Kulliranna peatusesse (20 min jalutamist seiklusparki). Mõlemal juhul ootab lapsi bussipeatuses instruktor.

Registreerimiseks saada meile lapse nimi ja vanus ning osalemise kuupäevad (19.-20. juuni või 22.-23. august): info@valgerannaseikluspark.ee

Õhus on seiklust!

Kohtumiseni Valgerannas!