Menüü

Avatud R-P kell 10-18,

rajad sulgeme hiljemalt 20:00

E-N ette broneerimisel

56222855

Suvelaager

Seikluslik suvelaager lastele!

Ootame 8-14aastaseid lapsi kahepäevasesse laagrisse, mis toimub Pärnu kesklinnast 9 km kaugusel Valgerannas. Suvelaagri kuupäevad on  19.-20. juuni ja 22.-23. august.

Lastelaagris veedame terve päeva looduses, õpime põnevaid teadmisi, tutvume uute sõpradega, läheme seiklusrajale, mängime discgolfi ja loome toredaid mälestusi.

Suvelaagri tegevused

Lastelaager toimub kaks korda suve jooksul ning kahel päeval kell 10-17:30.

Esimesel päeval on plaanis seiklusraja tegevused, ronimisvarustuse, sõlmede ning köite tutvustamine. Päev algab kogunemise, tutvustusringi ja kerge hommikuspordiga, millele järgneb töötuba (varustus, köied, sõlmed, rajad jne). Hiljem saab kõike töötoas õpitut kasutada ronimiseks, sest minnakse puu otsa. Pärast aktiivseid tegevusi täidab iga laps ”päeviku”, kus tuuakse välja kõik juurdeõpitu ning tegevused, mis väga meeldisid.

Teine päev algab seiklusraja võistluse ja võistkondlik aardejahiga. Kui kõhud täis, tutvustatakse discgolfi mängureegleid ja tehnikaid. Kui teooria selge, minnakse discgolfi rajale. Suvelaager lõppeb autasustamiste ning kokkuvõtetega.

Suvelaagri hind ja registreerimisinfo

Kahepäevase suvelaagri osavõtutasu soodushind on 49€ registreerisega 31. maiks ning 55€, kui registreerida alates 1. juunist.

Osavõtutasu sisaldab:

  • seiklusraja pääset
  • osalemist aardejahis
  • discgolfi varustuse renti ning algõpet
  • sooja lõunasööki mõlemal päeval (supp + magustoit)
  • töötubades osalemist
  • auhindasid ja diplomeid
  • juhendmist kahe instruktori poolt

NB1! Laagri kohtade arv on piiratud.

NB2! Suvekuudel sõidab Pärnu kesklinnast Valgeranda buss nr 25. Bussipeatuses ootab lapsi instruktor.

Registreerimiseks saada meile lapse nimi ja vanus ning osalemise kuupäevad (19.-20. juuni või 22.-23. august): info@valgerannaseikluspark.ee

Õhus on seiklust!

Kohtumiseni Valgerannas!