Seikluslik suvelaager lastele

Lastelaagris veedame päevad looduses – matkame terviserajal, õpime uusi teadmisi, mängime liivarannas ja muidugi ronime kõrgetel seiklusradadel.

Tegevused

Laager toimub Pärnu lähistel, Valgerannas. Kahepäevasesse ööbimiseta laagrisse ootame 8-13aastaseid poisse ja tüdrukuid. Lastelaagris saab valida erinevate vahetuste vahel ning iga vahetus toimub kahel päeval kell 9:45-16:45. Suvelaager toimub sel suvel kuuel korral. 

Suvelaagri esimesel päeval on plaanis seiklusraja tegevused, ronimisvarustuse, sõlmede ning köite tutvustamine. Päev algab kogunemise, tutvustusringi ja kerge hommikuspordiga. Pärast seda tutvustatakse kõigile ronimisvarustust ning ohutustehnikat, et minna turnima seiklusradadele. Päeva teises pooles tutvustatakse lastele instruktorite erivarustust, millega inimesi puu otsast päästetakse ning meisterdame koos.

Teine päev algab võistkondlik aardejahiga. Seejärel lähme randa, kus toimub teatevõistlus ja erinevad mängud. Pärast lõunat toimub matk Valgeranna terviseradadel, kus saame uusi teadmisi looduse ja loomade kohta. Suvelaager lõppeb autasustamise ning kokkuvõtetega. 

Suvelaagri hind ja registreerimisinfo

Kahepäevase suvelaagri osavõtutasu on 99€.

Registreeri enne 01.06.2024 ning osalustasu on 79€.  Soodustuse saamiseks kasuta koodi “VSP”

Osavõtutasu sisaldab:

  • seiklusraja pääset kahel päeval
  • osalemist aardejahis
  • sooja lõunasööki mõlemal päeval
  • töötubades osalemist
  • auhindasid ja diplomeid
  • juhendmist instruktorite poolt

NB1! Osalejate arv ühes vahetuses on 8-20 last.

NB2! Laagri korraldajal on õigus teha muudatusi.

2024 laagrivahetused toimuvad

Seikluspark, rand ja uued sõbrad ootavad!  Kohtume Valgeranna suvelaagris!