Loovus ja seiklused

2-päevane meeskonnaüritus "Loovus ja seiklused"

Aktiivne ja loov meeskonnaüritus Valgerannas koos ööbimisega.

al 149€/inimene

Paketi lühikirjeldus


Tegevuste tutvustus

Seiklusrajad

11:00-13:00Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada.  Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada, kus on kokku üle 100 rajaelemendi.  Radade raskusastmed on lihtsast keeruliseni ja sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Igaüks saab endale valida sobiva kõrguse ning raskusega raja. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe 12m kõrguselt.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit

Lõunasöök WBG restoranis

13:30-14:30Pärast seiklusradadel ronimist ootab osalejaid maitsev lõunasöök White Beach Golfis. Toitlustus on võimalik tellida a la carte menüüst või grupimenüüst. Restoran mahutab 80 inimest siseruumidesse ja 90 inimest suurepärase vaatega väliterrassile. 

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutatakse palju värskeid ja naturaalseid tooraineid. 

Grupimenüüga saab tutvuda siin.

Fotojaht

14:30-15:30. Pärast lõunasööki ootab osalejaid loov fotojaht. Mängu eesmärk on üles leida fotodel kujutatud kohad ja pildistada samas kohas kindlal teemal loominguline foto. Fotole peavad jääma ka meeskonnaliikmed. Osalejatel läheb vaja fantaasiat, julgust ja meeskonnaliikmete koostööd.

Fotojahi lõpus vaadatakse koos ühiselt tehtud pilte ja premeeritakse parimaid. 

Majutus

15:30-17:00 check-in. Osalejad majutavad looduskauni asukohaga Villa Andropoffi puhkekeskuses. Puhkekeskuses on kokku 144 voodikohta.

Ööbida on võimalik omapärase arhitektuuriga peamaja apartement-tüüpi tubades või mändide vahel asetsevates ridaelamutes.

Majutus on männimetsa keskel ja rand on vaid 50 meetri kaugusel.

Golfikoolitus

17:00-19:00. Pärast lõunasööki ootab osalejaid golfikoolitus. White Beach Golfist leiab 18 auguga golfiraja ja harjutusala, kus algajad saavad kätt proovida.

Koolitust viib läbi kogenud instruktor, kes räägib lähemalt golfi mängupõhimõtetest, erinevatest golfikeppidest, etiketist ja löögitehnikatest. 

Koolituseks vajamineva varustuse saab golfiklubist.

Õhtune programm

19.30-… Aktiivne päev lõppeb Villa Andropoffis kauni päikeseloojangu ja merekohina saatel. Võimalik lisaks tellida õhtusöögibuffee.

Õhtuse meelelahutusprogrammina on võimalik korraldada nii kokteiliõhtuid kui ka täislahendusega tantsuõhtuid, pakkudes tiimile lõõgastust ja aja nautimiseks.

Ei leidnud sobivaid tegevusi? Tutvu ka teiste pakettidega