Kultuur ja seiklused

2-päevane meeskonnaüritus "Kultuur ja seiklused"

Aktiivne ja kultuurne meeskonnaüritus Valgerannas koos ööbimisega

129€/inimene

Paketi lühikirjeldus

Tegevuste tutvustus

Seiklusrajad

11:00-13:00. Seiklusrada on puude vahele ehitatud takistusrada, mis hõlmab endas erinevate raskusastemetega takistuste läbimist. Valgerannas ootavad avastamist 6 põnevat seiklusrada – sobiva kõrguse ning raskusega raja saab igaüks endale valida. Kokku üle 100 rajaelemendi, mille raskusastmed on lihtsast keeruliseni ehk sobilikud nii lastele kui täiskasvanutele. Lisa närvikõdi pakub vabalangemise hüpe.

Seiklusrajad on ehitatud keskkonnasäästlikult ning ohutuks ronimiseks. Täpsemalt loe radade kohta siit.

Lõunasöök WBG restoranis

13:00-14:00. Pärast seiklusradadel ronimist ootab osalejaid maitsev lõunasöök White Beach Golfis. Toitlustus on võimalik tellida a la carte menüüst või grupimenüüst. Restoran mahutab 80 inimest siseruumidesse ja 90 inimest suurepärase vaatega väliterrassile. 

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutatakse palju värskeid ja naturaalseid tooraineid. 

Grupimenüüga saab tutvuda siin

Discgolfi koolitus

14:00-15:30. Pärast lõunasööki ootab osalejaid sportlik discgolfi koolitus. Valgerannas on 18-korviline discgolfirada, mis on algajasõbralik rada, kus discgolfiga tutvust teha.

Koolitusel räägib instruktor lähemalt discgolfi mängupõhimõtetest, erinevatest mänguketastest, etiketist ja visketehnikatest. 

Koolituse lõpus viiakse läbi võistlus osalejate vahel võistlus. Pärast koolitust on võimalik omal käel õpitut proovida ja discgolfirajal.

Koolituseks vajamineva discgolfivarustuse saab meilt.14:00

Majutus

15:30-16:30 check-in. Pärast sportlikku päeva majutuvad osalejad looduskauni asukohaga Villa Andropoffi puhkekeskuses. Puhkekeskuses on kokku 144 voodikohta, mis sobib ideaalselt suvepäevade korraldamiseks.

Ööbida on võimalik omapärase arhitektuuriga peamaja apartement-tüüpi tubades või mändide vahel asetsevates ridaelamutes.

Majutus on männimetsa keskel ja rand on vaid 100 meetri kaugusel. 

Valgeranna Veinitalli tuur ja degustatsioon

16:30-17:30. Õhtu jätkub Valgeranna Veinitallis, kus tutvutakse Mamm&Frukt käsitööveinide tootmisega ja tehakse tuur veinitalli ruumides. 

Pärast tuuri toimub degustatsioon, mille käigus maitstakse 5 erinevat veini Mamm&Frukt Pärnu veinimaja valikust. Kõrvale serveeritakse kerge valik suupisteid. 

Pitsa töötuba

18:00-21:00. Pärast degustatsiooni on aeg Veinitalli terrassil valmistada endale õhtusöök pitsa töötoas. Igaüks saab pitsa tegemises kätt proovida ja lisada pitsale maitseid just oma meele järgi. Valmis küpsetatakse õhulised ja samas krõmpsud pitsad, mida pärast seltskonnaga jagada. 

Kogu protsessi kõrvale räägib Valgeranna Veinitalli kokk põnevaid lugusid pitsa ajaloost ja valmitamise viisidest. 

Ei leidnud sobivaid tegevusi? Tutvu ka teiste pakettidega