Menüü

Kohtume 28. aprillil!

+372 56 222 855

Seiklusradade tutvustus

Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, takistused ja köied, pikad liud maa ja taeva vahel – SEE ON SEIKLUSPARK PUUDE OTSAS!

Radade tutvustus

Valgeranna Seikluspargis on rajad kuuel erineval kõrgusel, kokku 8 kõrgseiklusrada. Pere pisemaid ootab lastepark.

Kaunil Valgeranna rannal, rohelises metsatukas puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades! Iga rajaga kõrgemale liikudes läbite erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel). Mereäärselt rajalt imelised vaated Pärnu lahele! Esimene rada asub maapinnast 1,5 m ja viimane 10-12 m kõrgusel. Lastepargi rajad on 1 m kõrgusel.

Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 30 või 45 minuti järel. Seikluspargi reeglitega saad tutvuda siin.

Millised rajad valida?

  • Lastepark sobib lastele, kes on lühemad kui 115 cm (soovitame 2-6aastastele). Radasid võib läbida mitu korda, ajalist piirangut ei ole.
  • Seiklusrajad 1-3 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 115 cm. Radasid võib läbida ühe korra. Ajalist piirangut ei ole, radade läbimiseks kulub umbes 1,5 tundi.
  • Seiklusrajad 1-6 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 140 cm. Radasid võib läbida ühe korra. Ajalist piirangut ei ole, radade läbimiseks kulub umbes 3 tundi.
  • Vabalangemishüpe sobib kõigile, kes närvikõdi armastavad. Kaalupiirang 20-120 kg.

2015. aasta kevadel valmis kuues rada – Julgete Rada, mis viib uutesse kõrgustesse ning üllatab põnevate mängudega. 2017. aasta kevadel avasime kaks uut seiklusrada ning vabalangemishüppe. Vabalangemishüpe sooritatakse spetsiaalse seadme abil 10 m kõrgusel olevalt platvormilt. Testi enda piire või pane sõber proovile!

Lastepargis on kaks erineva raskusega rada. Lihtsam sobib alates 2. eluaastast mutukatele. Pisut keerulisem aga 6-7aastastele turnijatele. Lapsi ootavad madalale ehitatud rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata.

Ööronimine!

Hilissuvises metsas, pimedas turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Pimedus lähendab inimesi ja esitab teistmoodi väljakutse! Koos omade ja võõrastega saate seigelda meie kõrgradadel, valgustuseks pealambid ja üksikud tõrvikud. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad.

Ööronimine toimub Muinastulede ööl, 26. augustil 2017. Lisainfot ürituse kohta leiad siit.

 ★BRONEERI AEG SIIT★